آزمون های موسسه

آزمون های برای تشخیص بالینی

از نظر دانشمندان بخش اعظم یک روند ” درمانی ” خوب و مثمر ثمر در حوزۀ اعصاب و روان ؛ سنجش دقیق و شناخت کامل مشکل و معضلات روانی مراجع است . به زبان ساده تر ، آرن معتقد است که یک ” تشخیص خوب و دقیق ؛ ۷۰% روند بهبود و درمان شخص را کامل می کند ” .

این آزمون ها برای افرادی که نیاز به تشخیص تکمیلی بالینی دارند و همچنین افرادی که دنبال کاهش ناسازگاری زناشویی در زندگی هستند، بسیار مفید است. همچنین افرادی که در معرض اختلاف های شدید خانوادگی مانند طلاق هستند، می تواند در جهت پیشگیری از طلاق بسیار مفید باشد.

آزمون های خودشناسی اولیه

خودشناسی (به انگلیسی:( Self-knowledge اصطلاحی است در روانشناسی برای توصیف اطلاعات فردی یا خود فرد و دانش فردی در مورد خود فرد.خودشناسی مرتبط با خوداندیشی، فکر کردن در مورد خود و انتقاد از خود یا حتی پرسشگری انتقاد و قضاوت از تفکر خود محسوب می‌شود. خودشناسی مهارت اساسی انسان در بررسی فلسفه است . روانشناسان، الگوهای بسیار متنوعی برای سنجش صفات شخصیتی و ویژگی های شخصیتی و ساختار شخصیت ارائه کرده‌اند که هر کدام، مزیت‌ها، محدودیت‌ها و کاربردهای خاص خود را داراست.معمولاً وقتی از خودشناسی صحبت می‌کنیم، قصد داریم با استفاده از این الگوها و مدل‌ها، صفات و ویژگی‌های ذهنی و رفتاری خود را بهتر درک و تحلیل کنیم.بحث خودشناسی را از کجا آغاز کنم؟

پیشنهاد ما این است که برای خودشناسی اولیه بهترین تکنیک استفاده از آزمون ها استاندارد و قدرتمند در روانشناسی است.

آزمون پیش از ازدواج

یکی از شروط ازدواج تان انجام تست و مشاوره قبل از ازدواج باشد، زیرا این یکی از راهکاری مناسبی است برای آگاهی دادن به آنهایی که قصد ازدواج دارند. در این زمینه حدود 20 آزمون برای هر زوج طراحی شده است.

آزمون شغلی و انتخاب جایگاه شغلی

بدون شک تا به حال برای شما هم سوالاتی مانند سوالات زیر پیش آمده است :

·         چه شغلی مناسب من است؟ 

·         چه شغلی انتخاب کنم؟

·         شغل مناسب من چیست؟

·         برای انتخاب شغل آینده‌ام باید چه معیارهایی را درنظر بگیرم؟

خوش آمدید!

به حساب خود وارد شوید

ساخت حساب کاربری!

فرم زیر را برای ثبت نام تکمیل نمایید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفاً ایمیل یا نام کاربری خود را جهت بازیابی رمز عبور وارد نمایید