آزمون قبل از ازدواج

ازدواج

هدف از ازدواج رسیدن زوجین به آرامش و تکامل است و دست یابی به این تکامل و آرامش تنها از طریق شناخت افراد از هم صورت می گیرد ، در واقع به همین دلیل است که می توان گفت ازدواج یکی از مهمترین و حساس ترین تصمیم هر فرد در زندگی است چراکه زوجین با افکار ، فرهنگ و علاقه متفاوتی از هم رشد کرده و بزرگ شده اند که هر کدام از این ویژگی ها می تواند درصورت عدم شناخت برای آن ها مشکل ساز شود پس شناخت افراد از هم و کسب مهارت های زندگی می تواند برای زوجین بسیار مهم و حیاتی باشد .حال این سوال به وجود می آید که چگونه طرف مقابل خود را بشناسیم ؟ بهترین راه کسب شناخت و آگاهی نسبت به ویژگی های شخصیتی افراد انجام تست قبل از ازدواج است. 

مسائلی هست که با انجام این تست ها مشخص می شود. مثلا اینکه اولویت بندی نیازهای دو طرف کدام است. برای کسانی که قصد ازدواج دارند تفاوت این اولویت بندی ها نباید خیلی زیاد باشد. نتیجه تست ها گاهی به ما می گوید که بین دختر و پسر تفاوت های معناداری وجود دارد. مسلما در این شرایط و با این حجم تفاوت، دو طرف اگر قطعا قصد ازدواج دارند، باید مهارت حل مساله را بلد باشند تا با وجود این تفاوت ها بتوانند با هم ازدواج کنند. درواقع باید یاد بگیرند در چنین شرایطی چطور از ایجاد تنش پیشگیری کنند و در صورت بروز هر مساله ای چه رفتاری داشته باشند. درواقع به دو طرف گفته می شود به چند جلسه مشاوره احتیاج دارند. برای انجام تست ازدواج برای آقایان و خانم ها (حدود 20 تست برای هر نفر)تست های جداگانه ای طراحی شده است. لازم است آقا و خانم جداگانه این تست را اجرا بکنند. دو طرف یک رابطه از زمانی که نیت ازدواج دارند، باید تست بدهند تا متوجه تفاوت ها و شباهت های بین خود بشوند. به همه پیشنهاد می شود این تست را پیش از ازدواج و حتما پیش از دوران نامزدیانجام دهند. تست بیشتر به منظور ایجاد آگاهی مناسب است، وگرنه همه یک شناخت اولیه مناسب یا نسبی به یکدیگر دارند و بعد برای انجام تست مراجعه می کنند. تست زمانی ارزش بیشتری پیدا می کند که اقدام اساسی برای ازدواج صورت نگرفته باشد؛ مثلا زمانی که خواستگاری انجام شده، دختر و پسر یک مدتی نسبت به هم آشنایی پیدا کرده اند و خانواده ها در جریان هستند و قبل از رسمی شدن برای انجام تست مراجعه می کنند. لازم بذکر است با توجه به تفاوت های جنسیتی و مستیل آن یک پکیج جداگانه برای هر زوج طراحی شده که شامل 20 آزمون می باشد. لازم است هر یک از زوجین پکیج مربوط به خودشان را انجام دهند. مهمترسن عاملی که باعث تمایز ازمون های موسسه با سایر ارگان ها می شود، تفسیر آزمون توسط فرد متخصص انجام می شود و از سیستم نرم افزاری فقط در تکمیل پرسش نامه کمک گرفته می شود. 

در ادامه می توانید با انتخاب لینک مربوط (با توجه به تصویر) آزمون های لازم را انجام دهید، دقت داشته باشید برای انجام آزمون ها لازم است ثبت نام کنید و هزینه پکیج آزمون را نیز پرداخت نمایید.

(لازم به ذکر است هزینه ثبت نام پکیج پیش از ازدواج برای هر نفر 400 هزار تومان است که شامل 20 آزمون مختلف برای سنجیدن ابعاد مختلف شخصیت و خانواده استفاده می شود)

I am raw html block.
Click edit button to change th

is html

خوش آمدید!

به حساب خود وارد شوید

ساخت حساب کاربری!

فرم زیر را برای ثبت نام تکمیل نمایید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفاً ایمیل یا نام کاربری خود را جهت بازیابی رمز عبور وارد نمایید